Об'єднання Батьків-одинаків України

Громадська організація «Об’єднання Батьків–одинаків України» була створена заради дітей, які у своєму житті втратили найдорожче – рідну матір. Які не відчули вдосталь її тепла, ніжності, любові.

Соціальні проекти

Ідея створити центр «Дім дитячої посмішки» виникла, як нагальна потреба. Такий проект дуже потрібен дітям, що втратили одного з батьків..... детальніше

Прагнення і побажання

ГО «Об’єднання «Батьків – одинаків України» виступає з ініціативою щодо внесення змін до законодавства, відносно дітей, які втратили годувальника..... детальніше

Мета та завдання

Присвоєння дітям, що втратили одного з батьків (в разі нещасного випадку чи смерті), статусу напівсироти та відповідних цьому статусу, пільг.... детальніше

Здійснення мрій! Шановні Друзі!
Найактуальніше питання матерів та батьків, які самотужки виховують дітей - це питання працевлаштування та додаткового заробітку.
Якщо Ви маєте бажання поліпшити своє фінансове становище, та заробити додатково, без відриву від основної роботи – звертайтеся. Завжди раді допомогти матерям та батькам, які самотужки виховують дітей, поліпшити фінансове благополуччя своїх родин.
В розділі «контакти» Ви знайдете номери телефонів, за якими можливо з нами зв’язатися.

Новини

31.10.13

Дякуємо хлопцям з гурту "АНЕБО" за співпрацю! Всі гроші зібрані від цієї акції підуть на підтримку сімей, які знаходяться в тяжких життєвих обставинах. Звіт буде обов’язково наданий.
http://www.youtube.com/watch?v=Ump4x6lT5C8

25.10.13

Голова ГО «Об'єднання Батьків-одинаків України» прийняв участь в круглому столі присвяченому проблемі соціального сирітства в Україні.
В заході взяли участь Блаженіший Святослав Шевчук, Уповноважений Президента України з прав Дитини Юрій Павленко, губернатори західних областей, посол Італії в Україні, депутати, які є членами міжфракційного депутатського об’єднання «Рівноправ’я»та експерти.
Обговорювали стан, що склався у сфері соціального сирітства в Україні, розробляли стратегії та рекомендації щодо профілактики соціального сирітства в Україні з урахуванням досвіду та кращих практик європейських країн.

16.10.13

Скоро запустимо новий соціальний проект. Сайт для спілкування і знайомств батьків, які самотужки виховують дітей. Дивишся і кількість неповних сімей буде зменшуватися ...

10.10.13

Ми починаємо ще один спільний проект нашої організації з Людьми, яким небайдужа доля дітей з неповних сімей.
Проект "Народні Майстри - з любов'ю до дітей «Об'єднання « Батьків-одинаків України» . Мета проекту - розповідь про народних майстрів, реалізація робіт даних майстрів переданих Об'єднанню" Батьків-одинаків України ",направлення виручених коштів на реалізацію інших проектів і підтримку сімей нашого Об'єднання, які вкрай потребують допомоги .

27.09.13

Завтра буду приймати участь у новому ток-шоу. Питання дуже важке. Чиновники разом з опекунами не дають матері бачитися з дитиною. Мати постійно плаче и більш за все на світі мріє виховувати свою дитину. Начебто й чиновники не порушують закон, но є ще й душа, сумління і материнські почуття.
Мені здається, що головна задача чиновниківа з опекунської ради - допомогати рідним батькам бути зі своїми дітьми...

12.09.13

Плануємо відкрити у Києві центр по роботі з неповними сім'ями, в якому усі бажаючі зможуть отримати консультацію і соціальні послуги.
Тема неповних сімей дуже актуальна й затребувана. Цими питаннями ніхто й ніколи не займався, а при цьому в Україні 4,5 млн сімей, в яких мати або батько самостійно виховує дітей.
Важаю найважливішою задачою центра, це хробити, щоб сім'ї не розпадалися, а кількість неповних сімей ставала меншою у нашій державі. Саме на це й спрямовані усі проекти нашої організації.

14.08.13

Вчора я приймав участь, в ролі експерта, на ток-шоу "СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО". Мова йшла про батьків-одинаків, проблеми таких сімей та шляхи їх вирішення. Приємно було чути відверті слова дітей та спостерігати за тим, з якою любов'ю та повагою вони ставляться до своїх батьків.
В студії вистачало всього і трагедії і здивування і радощів і сліз, але ці сльози були від приємних емоцій)

02.08.13

У нащій державі зрівняли у правах бітьків-одинаків та матерів. Та забули, що в українському сімейному кодексі не існує визначення статуса мати-одиначка.
Я пропоную почати з цього й внести ясність. Це не потребує додаткових витрат з бюджета держави...

21.07.2013

П'ятдесят дітей з неповних сімей отримають до навчального року нові фірмові кросівки.

17.07.13

Сьогодні День народження ГО «Об'єднання Батьків-одинаків України»!
Шість років тому, я зареєстрував підприємство, чесно кажучи, не особливо розуміючи, чим я повинен займатися. Просто хотілося допомагати людям.

10.07.13

Діти, які виховуються батьками-одинаками відвідали з екскурсією нову студію «ТСН» каналу 1+1.
Багато цікавого та пізнавального вони побачили. Приємно було спостерігати з яким захопленням діти бродили по студії.)
В кінці зустрічі кожна дитина отримали книжечки від телеведучої Соломії Вітвіцької, які вона приймала від своїх друзів, замість букетів квітів, у власний день народження. Гарний приклад для наслідування.
Від щирого серця хочу подякувати Соломії за її турботу про дітей та сподіваюся на співпрацю в подальшому!

8.07.13

Сьогодні о 17.00 на каналі «Глас» будемо говорити про виховання дітей в неповних сім'ях. Про проекти нашої організації, які направленні на те, щоб таких сімей було якомога менше в нашій державі.

7.06.13

Президент ГО ОБОУ прийняв участь в першому засіданні міжфракційного депутатського об’єднання «Рівноправ’я», куди ввійшли представники майже всіх парламентських фракцій, а також позафракційні депутати.
Сподіваюся, що проблеми дітей з неповних сімей вони будуть вирішувати та вносити зміни в законодавство, які встановлять соціальну справедливість відносно таких дітей.
Залишаю за собою право, як дякувати депутатам за внесені зміни в законодавство, так і висловлювати невдоволення, якщо це не буде робитися....

24.05.13

Волонтерами нашої організації і загальними зусиллями ми організували 8-й День Іменинника в київській школі - інтернат № 26. Це чудове свято - завжди приносить багато радості діткам! Атмосфера була непередавана! У повітрі відчувалася щастя і величезна кількість любові! Нашої любові до діток і любові цих діток до нас! Спасибі величезне всім хто відгукнувся на наше прохання і допомогли з подарунками для діток. Завдяки допомозі спонсорів і просто небайдужих людей, ми привітали 90 іменинників! Спасибі ще раз всім!

04.04.13

18 квітня о 16 годині плануємо проведення Дня Іменинника для хворих діток зі школи-інтернату №26 (бул Перова 1). Організовуємо солодкий стіл, концерт та звичайно подарунки.
Цей раз 90 іменинників!!!
Діти чекають ціх свят!
Запрошую всіх Друзів долучитися до цієї акції!
Будемо вдячні!)))

21.03.13

Сьогодні у мене відбулася несподівана та приємна зустріч!
До офісу, без попередження, завітала українська письменниця та поетеса Ляля Левицька. Дуже багато приємних слів вона висловила на адресу нашої організації та запропонувала свою допомогу.
Має бажання проводити авторські вечори в колективах та кошти перераховувати на підтримку діяльності об'єднання.
Друзі, якщо у Вас є бажання організувати такий захід, будемо раді.
Приємно отримувати на свою адресу хороші слова. Ради цього варто жити!

20.03.13

РОЗШУКУЄТЬСЯ ДЕПУТАТ)
Дякую представнику Уповноваженого Верховної Ради України та особисто Валерії Лутковській, за підтримку ініціатив нашої організації, які стосуються дітей з неповних сімей і в першу чергу тих, які втратили батьків в разі смерті.
Залишилось знайти депутата ВР, який прийме участь в розробці законопроектів та внесе їх на розгляд парламенту.
Будемо вдячні плідній співпраці заради дитячих посмішок!)

19.03.13

Друзі, маю велечезне бажання і потребу, щоб в офісі нашої організації працювали кваліфіковані спеціалісти у соціальній сфері.
Буду вдячен за будь-які поради,пропозиції, побажання або допомогу)

17.03.13

На сайті нашої організації з’явилася кнопка "Благочинний внесок"!
Запрошую усіх бажаючих протестувати, як вона працює))))
http://mytato.com.ua/рука-допомоги.html

13.02.13

Відбулася зустріч президента ГО «Об’єднання «Батьків-одинаків України» Олександра Мазура в офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з представником з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Філіпішиною Аксаною Анатоліївною.
На зустрічі Олександром були висвітлені проблемні питання, які існують в неповних сім’ях, а саме: соціальні виплати, відсутність пільг відносно дітей з неповних сімей та житлове питання. Досягнута домовленість зустрітися через тиждень та обсудити план дій щодо вирішення зазначених питань.
Дуже приємно, що є Люди, яким небайдужа доля дітей з неповних сімей.
Сподіваємось на плідну співпрацю заради дитячих посмішок!

25.01.13

У нашій організації відкрита вакансія МЕЦЕНАТ!
Вельмешановні кандидати, актуальні та цікаві проекти, які не мають аналогів в Україні, чекають на Вас!!!)))))

20.01.13

РЕКЛАМА - ДВИГУН ПРОГРЕСУ)
Завдяки соціальній рекламі діяльності нашої організації, значно збільшилася кількість звернень.
Люди приїзджають у офіс без попереднього телефонного дзвінка. Сьогодні був аншлаг) Вчора дав згоду на інтервью журналісту одного видання. Домовилися зустрітися у офісі об 11.00.
В офіс я приїхав о 9.30, під дверима мене очікував чоловік, який виграв суд по передачі йому дітей, але рішення не виконується.
Буквально через 10 хвилин прийшла жінка, у якої сліжби відбирають доньку і передають в інтернат. Ще через 15 хвилин у наш скромний офіс (площею 12 кв.м) постукав і приєднався до нашої компанії чоловік, якому після смерті дружини бабушка не віддає дитину....
У такій компанії ми і дочекалися журналіста!)))
Коли він відчинив двері, я побачив, як його очі значно збільшилися у розмірі)) Він не очікував побачити такий склад учасників у такому маленькому офісі...
Я люб’язно запросив його приєднатися до нашого спілкування. Займаючи вільне місце, він звалив ходунки для маленької дитини, які тихенько стояли під стінкою та мішок з пакетами рису. Довго вибачався і червонів, а після того, як ми залишилися удвох і приступили безпосередньо до спілкування, він сказав такі слова: "Краще один раз побачити, ніж сто раз почути. Може Вам на телебачення податися. Зараз я розумію, як ви працюєте і чим займаєтеся"))))))))

16.01.13

Сьогодні звернувся до мене чоловік, якому 65 років. Його донька психічно хвора, тому він змушений виховувати онучку, якій вісім років. Він процює, щоб забезпечити лікування доньки та прогодувати родину. Потребує допомоги і шукає підтримку, але хвилюється, що якщо органи виконавчої влади дізнаються про ситуацію, яка склася в його сім"ї, то заберуть дитину.....

05.01.13

Щиро дякуємо директору Київського Академічного Театру Юного Глядача на Липках! Завдяки його увазі та турботі діти з неповних сімей відвідали Свято новорічної ялинки! Радості дітей не було меж!))) Нажаль, ці діти забуті державою і не отримали жодного запрошення від органів виконавчої влади....

27.12.12

За підтримки справжніх Друзів нашої організації, неповні сім’ї отримали продуктові набори до святкового столу "Святкування Нового 2013 року".

20.12.12

Волонтерами громадської організації «Об’єднання Батьків – одинаків України» було проведено два свята одночасно 7-й «День Іменинника» та «День Святого Миколая» для дітей школи-інтерната №26.
Зібрався весь інтернат, а саме 192 учня, з яких 93 іменинники. Привітати дітей приїхали артисти з університету Шевченко, Дніпровського Центру Культури та Мистецтв, а також колектив «Крістал». Ми дуже вдячні нашим спонсорам та партнерам, завдяки яким діти отримали гарні падарунки, насолоджувались святковим столом і чудовим концертом. Це було особливе свято, яке надовго залишить приємні спогади в серцях дітей!

25.11.12

Президент ГО «Об’єднання Батьків-одинаків України» прийняв участь в програмі «Соціальний статус» на каналі «Тоніс». Знову говорили про проблеми.
«Величезна кількість дзвінків в прямий ефір. Переважна більшість звернень – це скарги на «ефективну» роботу чиновників, особливо в віддалених від столиці регіонах. Нажаль на всі відповісти часу не вистачило, але обіцяю відповім кожній людині.
Впевнений, що колись таки життя людей зміниться на краще і вони будуть телефонувати виключно для того щоб підтримати діяльність організації або запропонувати свою допомогу чи похвалитись своїми успіхами і успіхами своїх дітей.» -зазначив Олександр Мазур

19.11.12

Плануємо проведення Дня Іменинника в інтернаті для хворих діток. Організовуємо солодкий стіл, концерт та звичайно подарунки.
Запрошую всіх Друзів долучитися до цієї акції.
Діти будуть вдячні!

13.11.12

Олександр Мазур прийняв участь, в ролі експерта, на ток-шоу "ПРО ЖИТТЯ".
І знову батьки ділять дитину, крадучи один у одного. Важка тема, але треба йти, може якось зможу вплинути на батьків, які свої власні амбіції ставлять вище за інтереси дитини.
В ефірі були запеклі дибати. Учасники втрачали свідомість в студії.
І знову молоді батьки стали заручниками своїх дуже турботливих родичів. Сім’я має складатися з батька, матері та дитини і не потрібно пускати в своє життя нікого стороннього.


8.11.12

Президент ГО "Об’єднання «Батьків – одинаків України" Олександр Мазур прийяв участь у международній конференції «Сирітству-НІ: системний підхід у роботі з Дітьми й Сім’єю»

1 2 3 4

 

+38 (044) 227-28-62

+38 (068) 118-59-59

+38 (063) 620-66-12

Статті
"Високий Замок"
Я для своїх дітей і тато, і мама
перейти >>
"Аргументы и факты"
Папины дети: в Украине 14 тысяч мужчин в одиночку воспитывают детей
перейти >>
"Единственная"
Как живётся отцам-одиночкам?
перейти >>
"Женский клуб"
ООН хочет пересмотреть значение термина «отцовство»
перейти >>
"Сегодня.ua"
Отцы-одиночки: у Валентина аж 5 детей, а Борису жена оставила годовалую малышку
перейти >>
Новости на Первом
Парламентарии хотят обязать отца забирать новорожденного, если от него отказалась мать
перейти >>
"Первая крымская"
Севастопольский отец-одиночка: «Понять женщин, бросающих детей, могу, простить — никогда»
перейти >>
"ИГ Наш Продукт"
Отцы-одиночки доведены до отчаяния
перейти >>
"Вісник Ч"
Папа одинак виховує дочок без мами
перейти >>
UA- Reporter.com
В Украине дети, растущие без матери, не имеют ни прав, ни льгот?
перейти >>
UNIAN.NET
Київрада звернеться щодо захисту прав дітей
перейти >>
"Українські Новини"
Депутат від НУ-НС запропонувала Раді надавати батькам-одинакам державну допомогу на дитину
перейти >>
"Обозреватель"
Родителей-одиночек уравняли в правах
перейти >>
Новини на Першому
В Україні на законодавчому рівні запроваджують статус для самотніх татусів
перейти >>
www.ukrvideo.com
Отцы-одиночки: Отца не заставишь забирать ребенка из роддома
перейти >>
Телеканал новин "24"
Батьки-одинаки: Батька не змусиш забирати дитину з роддому
перейти >>
«Зеркало недели. Украина»
Законы выживания неполной семьи
перейти >>
Портал "Громадський простір"
«Ми робимо з людей бійців», – президент ГО «Об’єднання батьків-одинаків України»
перейти >>

Наші фото

Святкування Нового року та Різдва

Відпочинок дітей в Німеччині

Святкування дня Батька

Наш альбом

Різдвяні подарунки

8 березня

Збір продуктів у супермаркеті

Розподіл збору продовольчої акції

День іменинника

Уроки самостійності для молоді

Випуск у інтернаті