Об'єднання Батьків-одинаків України

Громадська організація «Об’єднання Батьків–одинаків України» була створена заради дітей, які у своєму житті втратили найдорожче – рідну матір. Які не відчули вдосталь її тепла, ніжності, любові.

Соціальні проекти

Ідея створити центр «Дім дитячої посмішки» виникла, як нагальна потреба. Такий проект дуже потрібен дітям, що втратили одного з батьків..... детальніше

Прагнення і побажання

ГО «Об’єднання «Батьків – одинаків України» виступає з ініціативою щодо внесення змін до законодавства, відносно дітей, які втратили годувальника..... детальніше

Мета та завдання

Присвоєння дітям, що втратили одного з батьків (в разі нещасного випадку чи смерті), статусу напівсироти та відповідних цьому статусу, пільг.... детальніше

Здійснення мрій! Шановні Друзі!
Найактуальніше питання матерів та батьків, які самотужки виховують дітей - це питання працевлаштування та додаткового заробітку.
Якщо Ви маєте бажання поліпшити своє фінансове становище, та заробити додатково, без відриву від основної роботи – звертайтеся. Завжди раді допомогти матерям та батькам, які самотужки виховують дітей, поліпшити фінансове благополуччя своїх родин.
В розділі «контакти» Ви знайдете номери телефонів, за якими можливо з нами зв’язатися.

Сім'я Кришталь

Сім'я Кришталь

Іра і Микола, ледве тільки зустрівши одне одного, так міцно покохали, що, коли їм було по 23 роки, стали жити разом. Незабаром, як підтвердження їх сильних почуттів, на світ з'явився синочок Андрій (24 лютого 1997 року). Через рік, в 1998, вони офіційно зареєстрували свої відносини і закріпили цей важливий крок у своєму житті народженням Оленка, яка з'явилася на світ 12 січня 1999 року. І хоча сім'я проживала в тісноті, люблячий чоловік і дружина відчували деяку порожнечу у будинку і незабаром заповнили її народженням ще однієї дочечки - Анюти (19 січня 2001 року). Але щастя не буває безхмарним. У цьому ж році Ірину прооперували. Видалили кісту, яка з доброякісної почала приймати вже зовсім інший характер. Але доки хвороба не прогресувала, Іра не хотіла про неї навіть думати. Коли лікарі повідомили що вона знову вагітна і в один голос наполягали на перериванні вагітності, оскільки вона могла стати смертельною для матері з її хворобою, Іра категорично відмовилася від цих порад і 15 грудня 2002 року стала в четвертий раз мамою. Але, на превеликий жаль лікарі виявилися праві, і четверті пологи послужили каталізатором для недуги Ірини. У 2002 році вона перенесла ще одну операцію, після хіміотерапію, після якої довго лежала (відмовили ноги).

У 3х кімнатній квартирі, площею 40 кв.м., стало зовсім тісно. У одній кімнаті - сестра з двома дітьми, в іншій - мама Миколи, а в третій Микола, підкошена тяжким лікуванням, Іра і четверо хлоп'ят - малий менше за малий. Малюки пережили велику психологічну травму бачачи свою маму в такому стані. Було надзвичайно важко, але вони були разом і боролися за своє щастя. Ірина писала щирі листи з наївними проханнями про допомогу. Адже вони стояли на квартирній черзі з 2001 року, в 2003 були в черзі багатодітних під №94, а вже в 2005 їх відкинули далеко за шестисоті номери, так і не пояснивши цю несправедливість. Але велика віра у світле майбутнє, величезне бажання, щоб їх дітки були щасливі, примушували Ірину жити і боротися! Її запитували: "Ну, навіщо ж потрібно було народжувати стільки дітей"?, а вона гордо відповідала: " Діти - це найсвятіше в нашому житті! Вони гідні того, щоб жити. Я виховаю цих дітей справжніми Людьми. Я нічого у вас не прошу, тільки дайте лише місце, де ми змогли б їх виростити"!

Вона хапалася за щонайменші соломинки, гордовито кинуті життям. Почала лікуватися усіма народними засобами, оскільки ніякої надії більше не залишалося. 17 серпня 2006 року їх сім'ю нагородили грамотою як одну із зразкових сімей району ("за відповідальне батьківство та відмінне виховання"). А 31 серпня цього ж року Іра померла, так і не побачивши, як Оленка пішла перший раз в школу. Відтоді, в тій самій кімнаті, Микола сам виховує малюків. Вони разом вчаться жити по - новому, як це не важко і як іноді не опускаються руки. Але міцно стискує зуби, Батько живе далі, живе за двох, здійснюючи останнє бажання дружини. "Вони виростуть справжніми Людьми"! Дітки допомагають батькові, слухаються і радують його. Старші, Андрій і Олена, займаються карате, щоб зуміти захистити свою сім'ю від усіх негараздів, а молодші зростають на радість батьку. У 2007 році Миколі вручили "Подяку" від мера Києва що ще раз відображає зразковість сім'ї. І вони усім доведуть, що вони - кращі! Ось тільки з кожним роком все важче розгорнутися в одній кімнатці зростаючим малюкам. Все тісніше рости і розвиватися різностатевим, різновіковим діткам.Сьогодні Микола намагається добитися житла для своєї сім'ї щосили.

 Але це дійсно велика проблема. Він готовий взяти молодіжний кредит, але це вже не можливо, оскільки йому виповнилося 36 років. Купити квартиру без кредиту або за допомогою комерційного кредитування, отримуючи на чотирьох дітей 410грн/міс пенсії і при цьому не маючи ніяких пільг завдання нерозв'язне. Тому, на жаль, діткам доводиться рости не у своїй окремій квартирі, а тулитися в одній кімнатці, робити уроки по черзі і жити за правилами комуни з ранніх років. Батько, не покладаючи рук, бореться за справедливість і старається заради малюків але з кожним днем надії згасають. Що ж йому робити, щоб діти мали своє житло?

Контактний номер Миколи: 292 – 50 – 61, 361 – 03 - 72

+38 (044) 227-28-62

+38 (068) 118-59-59

+38 (063) 620-66-12

Статті
"Високий Замок"
Я для своїх дітей і тато, і мама
перейти >>
"Аргументы и факты"
Папины дети: в Украине 14 тысяч мужчин в одиночку воспитывают детей
перейти >>
"Единственная"
Как живётся отцам-одиночкам?
перейти >>
"Женский клуб"
ООН хочет пересмотреть значение термина «отцовство»
перейти >>
"Сегодня.ua"
Отцы-одиночки: у Валентина аж 5 детей, а Борису жена оставила годовалую малышку
перейти >>
Новости на Первом
Парламентарии хотят обязать отца забирать новорожденного, если от него отказалась мать
перейти >>
"Первая крымская"
Севастопольский отец-одиночка: «Понять женщин, бросающих детей, могу, простить — никогда»
перейти >>
"ИГ Наш Продукт"
Отцы-одиночки доведены до отчаяния
перейти >>
"Вісник Ч"
Папа одинак виховує дочок без мами
перейти >>
UA- Reporter.com
В Украине дети, растущие без матери, не имеют ни прав, ни льгот?
перейти >>
UNIAN.NET
Київрада звернеться щодо захисту прав дітей
перейти >>
"Українські Новини"
Депутат від НУ-НС запропонувала Раді надавати батькам-одинакам державну допомогу на дитину
перейти >>
"Обозреватель"
Родителей-одиночек уравняли в правах
перейти >>
Новини на Першому
В Україні на законодавчому рівні запроваджують статус для самотніх татусів
перейти >>
www.ukrvideo.com
Отцы-одиночки: Отца не заставишь забирать ребенка из роддома
перейти >>
Телеканал новин "24"
Батьки-одинаки: Батька не змусиш забирати дитину з роддому
перейти >>
«Зеркало недели. Украина»
Законы выживания неполной семьи
перейти >>
Портал "Громадський простір"
«Ми робимо з людей бійців», – президент ГО «Об’єднання батьків-одинаків України»
перейти >>

Наші фото

Святкування Нового року та Різдва

Відпочинок дітей в Німеччині

Святкування дня Батька

Наш альбом

Різдвяні подарунки

8 березня

Збір продуктів у супермаркеті

Розподіл збору продовольчої акції

День іменинника

Уроки самостійності для молоді

Випуск у інтернаті